דברים שרואים מכאן
לא רואים משם!

חברת S.A מתמחה בשירותי צילום אווירי מקצועי, וידאו ותמונות סטילס. כשמאחורינו ניסיון של מעל 40 שנים בצילום סטילס ווידאו מקצועי, נשמח ללוות את הפקת הצילום שלכם בליווי רחפן.

צילום אוויר מאפשר סקירה של נופים ושוטים מרהיבים מגבהים וזוויות ייחודיות שלא מתאפשרים בצילום קונבנציונלי. הצילומים מתבצעים מגבהים, כיוונים וזוויות שונות לפי דרישות הלקוח, בשילוב מצלמות איכותיות הנישאות על ידי רחפנים.

מגוון עולמות תוכן בשוט אחד

אנו מתמחים בשירותי צילום אווירי באמצעות רחפן צילום ברמה גבוהה למגוון עולמות תוכן:

BALANCER

צילום אווירי לסרטי תדמית

עסקים קטנים וגדולים, סטארטפים וחברות יכולים לשלב צילום אווירי בסרטון התדמית, ולהעניק עוצמה רבה יותר לתכנים באמצעות חיזוק ויזואלי והכנסת מימד ייחודי ויוצא דופן של רושם. כך למשל ניתן לצלם מהאוויר שטחים גדולות, שכונות בהתהוות או להציג בצורה מרשימה מיקום מסוים ברחבי הארץ וליצור אפקט מיוחד שלא ניתן לקבל בעזרת צילום שגרתי.

skyscraper_1

צילום אווירי מעקב בניה ונדל"ן

בעולם הנדל"ן ניתן להעזר בצילום האווירי למגוון רחב של צרכים: החל מתיעוד פרויקטים למטרות שיווק ופרסום של החברה, דרך צילום עבור מיפויים וסקרים וכלה בצילום לצורך מדידה מדויקת של שטחים והפקת נתונים לפי זמנים. צילום הנכס מזויות שונות מאפשר ליזם הנדל"ן להציג לקונים או למשקיעים פוטנציאליים את הנכס בצורה שלא התאפשרה בעבר.

HD

פתרונות שידור חי

פתרונות שידור חי וברודקאסטים עבור פייסבוק ויוטיוב באיכות הגבוהה ביותר בשוק. הצילומים נעשים בזמן אמת, ומציגים אירועים שונים מיד בעת התרחשותם. כך למשל, מתאפשרת הטסת רחפן עם מצלמה בעת הפגנה או רחפן המגיע למקומות נמוכים יחסית בהם אין גישה למטוסים מאוישים מספקים מענה המשלים את התמונה הדיגיטלית למדיה ולתקשורת.

FOCUS

צילום עבור תעשיית המדיה והקולנוע

ניתן להעזר בתצלומי אוויר כדי ליצור צילום איכותי לקולנוע ולייעל את עבודתו של צוות ההפקה. אנו מצלמים פרסומות ותצלומי אוויר עבור תעשיית הקולנוע והמדיה, ומשתפים פעולה עם מפיקים ובמאים בעת הצורך.

PANORAMA

צילום אווירי לסיורים וירטואליים 360 מעלות

הכלים הטכנולוגיים המתקדמים שברשותנו מאפשרים לנו לייצר חווית משתמש ייחודית באמצעים חזותיים שונים. כיום, עם היכולת לצלם סיור וירטואלי ב-360 מעלות ניתן לאפשר לצופה "לחוות את השטח" בצורה שלא התאפשרה בעבר. הצילום הייחודי מאפשר אינטרקציה מלאה בין הצופה לבין השטח כפי שהוא אמור להראות בעתיד, וכך משרתת את בעל העסק לצרכים שיווקיים והסברתיים.

למה אנחנו?

ChampionA line styled icon from Orion Icon Library.

וותק ומוניטין

הצוות שלנו מצויד בהכשרה, בניסיון רב ובציוד המתקדם ביותר. מאחורינו מאות הפקות וידאו מסוגים שונים, כולל צילומי אויר לעולמות הנדל"ן, המדיה והתקשורת.

StopwatchA line styled icon from Orion Icon Library.

ערוכים לכל מצב

אנו מגיעים לשטח עם רחפן, צלם ורחפן נוסף לגיבוי כדי לשמור על רצף עבודה תקין.

CrosshairA line styled icon from Orion Icon Library.

דיוק בצילום

מערכת צילום חכמה הכוללת רחפן הנושא מצלמות מתקדמות בעלות טווח דינמי רחב.

ProfileA line styled icon from Orion Icon Library.

רישיון הפעלה

רישיון הפעלה אוווירית לכלי טייס בלתי מאוישים מטעם רת"א- לכל הרחפנים עמם אנו עובדים לצורך צילומי האוויר, רישיון המעניק לכם את רמת המקצועיות והבטיחות הגבוהות בעולם, ומאפשר לכם שקט נפשי בעת ביצוע העבודה.

צילום אווירי אחד
שווה אלף מילים

בין אם מדובר בסיור וירטואלי בצימר או צילום פאנורמי של אתר הבניה בהתהוות, בשורה התחתונה אנו גאים בכך שנוכל להעניק לכם יתרון ויזואלי מהותי מול המתחרים שלכם.

צילום מעבר לדימיון

במקום לדבר ולדבר… צפו בכמה עבודות שלנו והתרשמו בעצמכם: